Aktor z porażeniem mózgowym na wyprawie rowerowej. Trasa ma ponad 1000 km! [WIDEO]

Niepełnosprawny aktor i krakowski przedsiębiorca wyruszają w niezwykłą podróż rowerową. Wspólnie przemierzą ponad 1000 km – od Krakowa po Westerplatte. Niezwykła inicjatywa jest jednocześnie zaproszeniem do współprodukcji filmu “Eliasz”.

Dwóch mężczyzn – niepełnosprawny aktor i krakowski przedsiębiorca – wyruszy niebawem w niezwykłą trasę rowerową po Polsce. Kamil Padlikowski jest aktorem i rzecznikiem krakowskiego Teatru Exit. Wyprawa rowerowa, na którą zdecydował się wraz ze swoim przyjacielem Pawłem Koczurem, ma na celu promocję i zbiórkę funduszy na film “Eliasz”.

Niezwykła wyprawa rowerowa! Aktor i przedsiębiorca przemierzą wspólnie 1000 km

Nietuzinkowa wyprawa rowerowa odbędzie się w dniach 12-27 czerwca. Kamil i Paweł przemierzą wspólnie ponad 1000 km. Zaczynają w Krakowie, a ich destynacją będzie gdańskie Westerplatte.

Naszym celem jest zbiórka funduszy na nowy film „ELIASZ” – opowieść o biblijnym proroku, w którym gram tytułową rolę. „ELIASZ” to jednak coś więcej niż film! To kampania społeczna, mająca na celu poruszenie serc wszystkich środowisk wywodzących się z kultury chrześcijańskiej, pod hasłem „Wybieram Boga” – napisał na stronie projektu Kamil Padlikowski, niepełnosprawny aktor teatru “Exit”.

ZOBACZ WIDEO:

Kamil w filmie “Eliasz” odegra główną tytułową rolę. Film będzie 70-minutową fabułą, a jego realizacja już została rozpoczęta. Do projektu zaangażowano doświadczonych artystów takich jak m.in. młoda aktorka Teatru Słowackiego, Agnieszka Kościelniak, znany i ceniony Lech Dyblik, czy światowa gwiazda opery, Rafał Siwek. Scenografię do filmu wykonają wykładowcy krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych! Reżyserem i scenarzystą filmu jest Maciej Sikorski.

Na tak długiej trasie mogą nas spotkać różne wyzwania, jednak każdy pokonany kilometr będzie przybliżać do realizacji celu! Chcemy, abyście przyłączali się do nas na swoich „rydwanach” – rowerach, wózkach, pieszo, konno, na rolkach, hulajnogach… jak chcecie!!! Stwórzmy wielki łańcuch wsparcia! Każdy, kto do nas dołączy w dowolnym momencie, wesprze nas fizycznie, ale również przyczyni się do wspólnego sukcesu zbiórki! Wierzymy, że warto podjąć ten wysiłek. Bóg daje nam siłę i motywację do działania. Naszym pragnieniem jest, aby dzięki Waszemu wsparciu powstał piękny film, który będzie świadectwem Jego miłości i obecności w naszym życiu. – napisał o wyprawie rowerowej Kamil Padlikowski.

Kwota jaką twórcy chcieliby zebrać to 1 milion złotych. Pieniądze zostaną przeznaczone na profesjonalny sprzęt filmowy, kostiumy, rekwizyty i scenografię, wynagrodzenia dla aktorów, twórców i ekipy filmowej, wynajem przestrzeni, logistykę i obsługę planu, postprodukcję (montaż, efekty specjalne, dźwięk) oraz promocję i dystrybucję filmu.

Więcej informacji o filmie “Eliasz” na stronie projektu.

źródło: teatrexit.pl

CZYTAJ TAKŻE:

OGLĄDAJ TAKŻE:

Afirmacja Extra. Wesprzyj nowy projekt autorów Afirmacji