16 czerwca zapraszamy na Marsz dla Życia i Rodziny

Centrum Życia i Rodziny już dziś zaprasza na 16 czerwca do Warszawy na Marsz dla Życia i Rodziny, który w tym roku przejdzie pod hasłem „Zjednoczeni dla życia, rodziny, Ojczyzny”. Fundacja zachęca też do organizacji Marszów we własnych miejscowościach, zapewniając wsparcie ze swojej strony.

Organizatorzy podkreślają, że obrona najdroższych wartości: życia, rodziny, wolności i suwerenności jest możliwa tylko w we wspólnym i zjednoczonym działaniu wszystkich, którym te wartości są drogie – tak w wymiarze lokalnym, jak i ogólnopolskim.

16 czerwca odbędzie się Marsz dla Życia i Rodziny

Główny marsz odbędzie się w Warszawie, natomiast mniejsze wydarzenia pojawią się również w innych polskich miastach. Wzorem lat ubiegłych wszystkie środowiska lokalne – szczególnie ci, którzy zdecydują się na organizację po raz pierwszy – mogą liczyć na ich wsparcie, zwłaszcza w projektowaniu i druku plakatów i bannerów czy pomoc w obsłudze medialnej.

Niech rozkwit ruchu marszowego będzie dla nas wszystkich szczególnym wyzwaniem w obliczu antyrodzinnej rewolucji, z którą mamy do czynienia – wskazuje Paweł Kwaśniak.

Centrum zaprasza również wszystkich 16 czerwca do aktywnego uczestnictwa i włączenia się w Marsz w Warszawie. Jednocześnie zachęca do organizowania Marszów w swoich miejscowościach w inne niedziele maja, czerwca czy września, oferując przy tym swoją pomoc.

Rządzący powinni otrzymać od całego społeczeństwa jasny komunikat, że nie ustąpimy w walce o przyszłość naszych dzieci, rodzin, naszej Ojczyzny. Że nie ustąpimy w walce o wolność i suwerenność, o którą walczyły pokolenia naszych przodków – konkluduje koordynator ruchu marszowego.

źródło: marsz.org

ZOBACZ TAKŻE:

CZYTAJ RÓWNIEŻ: