Miss Maryland to mężczyzna. Transwestyta wygrał z młodymi kobietami

Nowa Miss Maryland USA to mężczyzna. Bailey Anne Kennedy został koronowany w zeszłą sobotę. Podczas całego konkursu traktowany był jak kobieta i w taki sposób ogłoszono jego zwycięstwo.

Kennedy weźmie teraz udział w konkursie Miss USA w Los Angeles, który jest częścią konkursu Miss Universe. Mężczyzna jest uznawany przez organizatorów za kobietę.

Transwestyta traktowany jest kobieta. Krytycy: “okradł prawdziwe kobiety”

Kennedy powiedział w trakcie swojego przemówienia wiele szkodliwych słów, które mogą skrzywdzić dzieci w okresie dorastania. W sposób afirmatywny wypowiedział się o tzw. tranzycji płciowej. Mężczyzna podczas całego przemówienia używał żeńskich zaimków osobowych. Tak też przez cały konkurs zwracali się do niego organizatorzy i rywalizujące z nim – o miano “najpiękniejszej” – młode kobiety.

Nie każdy musi zgadzać się z przestrzeniami, które zajmujesz, i to nie znaczy, że nie jesteś godna tych możliwości. Praca, którą będę wykonywać do końca mojego życia, polega na tym, aby dzieci, które czują się jak ja, nigdy nie musiały martwić się o konsekwencje bycia sobą, po prostu będąc sobą i będąc pozytywnym wkładem w społeczeństwo – powiedział w trakcie swojego przemówienia po “koronacji” na Miss Maryland.

Na Instagramie mężczyzny, który został “nową Miss Maryland” widnieje informacja, że współpracuje z Departamentem Obrony Stanów Zjednoczonych. Współpraca odbywa się w ramach organizacji USO, której celem jest “podnoszenie morale żołnierzy i promowanie pozytywnych uczuć wobec armii USA”.

Jako zwycięzca konkursu na Miss Maryland – jak poinformował The Federalist – Kennedy będzie miał teraz wiele okazji do kontaktów z dziećmi. Nowo wybrana Miss zwyczajowo jest gościem specjalnym wielu spotkań z młodymi dziewczynkami. Tym razem jednak do dzieci nie będzie przemawiać młoda kobieta, a 31 letni mężczyzna z zaburzeniami osobowości.

źródło: dailywire.com

OGLĄDAJ TAKŻE:

CZYTAJ TAKŻE: