Specjalne rekolekcje dla rodziców w żałobie po śmierci dziecka

Zapraszamy na rekolekcje dla rodziców przeżywających żałobę po śmierci dziecka, organizowanych przez Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka oraz Duszpasterstwo Rodzin Dzieci Utraconych Archidiecezji Krakowskiej przy Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach.

Rekolekcje dla rodziców przeżywających żałobę

Trzydniowe spotkanie modlitewne jest adresowane do rodziców dzieci, które zmarły przed narodzeniem, w trakcie porodu i na późniejszych etapach rozwoju, niezależnie od okoliczności śmierci. Rekolekcje mają miejsce w dniach 15–17 sierpnia 2024 r. (czwartek-sobota), w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach (bazylika dolna-Kaplica Słowacka).

Nauki rekolekcyjne wygłosi diecezjalny duszpasterz rodzin dzieci utraconych, ks. dr Janusz Kościelniak, zaś konferencje psychologiczne Paweł Gozdek, psychotraumatolog. W programie m.in. Eucharystia, Droga Krzyżowa, Droga Światła, Liturgia Godzin, adoracja eucharystyczna. Wstęp wolny. Organizatorzy proszą rodziców o zgłoszenie swojego udziału w celu zapewnienia wszystkim uczestnikom materiałów formacyjnych (kontakt: 575–363-190). Szczegółowy program na plakacie.

źródło: Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka

OGLĄDAJ TAKŻE:

CZYTAJ TAKŻE: