“Mam 31 lat i dalej nie wiem czy chce dzieci.” Miley Cyrus daje zły przykład?

31 letnia piosenkarka opowiedziała o swoim potencjalnym macierzyństwie w ostatnim wywiadzie dla W Magazine. Cyrus podzieliła się swoimi wątpliwościami, a nawet uzasadniła brak posiadania dzieci klimatyzmem!

Popularna na całym świecie amerykańska piosenkarka Miley Cyrus udzieliła ostatnio wywiadu, w którym podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat macierzyństwa. Artystka pomimo ukończenia 31 lat wciąż “nie wie czy chce” mieć dzieci.

Miley Cyrus nie może się zdecydować na macierzyństwo. Czy daje dobry przykład swoim fankom?

Miley Cyrus, zapytana o macierzyństwo, odpowiedziała, że “uwielbia być dorosłą” osobą, ale pomimo skończenia 31 lat w dalszym ciągu “nie wie czy chcesz mieć dzieci”.

Uwielbiam być dorosła – powiedziała Cyrus w wywiadzie – Prawie codziennie patrzę w lustro i mówię: ‘Jestem kobietą.’ Mam teraz 31 lat i nadal nie wiem, czy chcę mieć dzieci, czy nie. Czuję, że moi fani w pewnym sensie są moimi dziećmi. Słyszałam, że Dolly [Parton] też tak mówiła, ponieważ ona również nie miała dzieci.

W dalszej części wywiadu piosenkarka powiedziała, że samo słowo “matka” może być stosowane bardzo szeroko. Stwierdziła, że można nazwać “matką” zarówno ją samą, jak i performera oraz drag queen RuPaul’a, czy piosenkarkę Beyoncé. Z tego grona tylko ta ostatnia osoba założyła rodzinę i posiada potomstwo.

Cyrus nie po raz pierwszy powiedziała o swoich wątpliwościach dotyczących urodzenia dziecka. W 2019 roku stwierdziła, że nie chce “przekazywać zniszczonej planety swojemu dziecku”.

Tylko jeśli będę pewna, że kiedy moje dziecko będzie żyło na ziemi, a ryby będą żyć w wodzie. W innym przypadku nie będę sprowadzać nowej osoby na świat, żeby się z tym użerała – powiedziała Cyrus, mając na myśli zanieczyszczenie środowiska.

Piosenkarka w przeszłości znana była z kontrowersyjnego i imprezowego stylu życia. Jak sama przyznała – zażywała narkotyki i nadużywała alkoholu, a także leczyła się z powodu depresji oraz problemów z układem krwionośnym.

Kilka lat temu piosenkarka rozwiodła się z aktorem Liamem Hemsworthem. Pozew o rozwód złożył jej ówczesny mąż. Cyrus dorastała jako chrześcijanka w kościele Baptystycznym, z którego odeszła w 2020 roku z uwagi na “brak akceptacji dla osób homoseksualnych i odsyłaniu ich na terapie konwersyjne”.

źródło: dailywire.com

OGLĄDAJ TAKŻE:

CZYTAJ TAKŻE:

Afirmacja Extra. Wesprzyj nowy projekt autorów Afirmacji